Svadby Svadby Svadby

Svadby

Romantické kulisy anglického parku a storočná kaštieľna kaplnka Anjela Strážneho je požehnaným miestom pre VÁŠ najkrajší deň v živote a VAŠE spoločné „áno“.

Je to miesto VÁŠHO srdca, ktoré dodá svadobnému obradu punc šľachtickej gracióznosti a nezabudnuteľnej chvíle. Priestory kaštieľa tvoria úchvatnú kulisu na ktorej sa každá nevesta vyníma ako biely kvet. Jedinečný jedálny lístok panónskej kuchyne je pripravený z najlepších monarchistických špecialít slovenskej, maďarskej, rakúskej a českej kuchyne. Ponúka kompletné menu i samostatné jedlá na tisíc kulinárskych spôsobov. Kvalitné biele a červené vína predovšetkým slovenskej produkcie a dezert aristokratickej chute!

Ideálnou kulisou svojich luxusných barokových i art decových interiérov a sugestívnou scenériou okolia dokáže urobiť zo sna skutočnosť. Ponúka sedem divov, ktoré dokonale ozvláštnia sviatočnú chvíľu a úplný servis spĺňajúci vašu predstavu o komforte:

  • obrad v krištáľovej kaplnke Anjelov strážnych alebo v brezovom altánku.
  • hostinu v Jesenákovej sále, v barokových salónikoch, v Kongresovej  sále alebo v stane na nádvorí s výľadom na park.
  • netradičnú svadobnú slávnosť v parku
  • medové chvíle vo wellness   
  • noc v svadobnom apartmáne
  • vynikajíce jedlá podľa Vašeho želania

 

Náš profesionálny tím je pripravený prichystať pre Vás svadbu podľa Vašich požiadaviek a želaní, pre 10 až 350 hostí. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na emailovej adrese eventy@hotelkastiel.sk.

 

Inšpirujte sa videom z príprav na svadbu na nádvorí v lete 2012:

Ako ďaľšiu inšpiráciu si môžete pozrieť video so svadby z leta 2013 (za poskytnutie ďakujeme Zoltimu, Katke a RECstudio):

Váš jedinečný deň si môžete nechať natočiť aj zo vzduchu::

© 2011 Art hotel Kaštieľ. Všetky práva vyhradené. Created by Krea.