Umenie a elegancia 2017

Veterán klub Bratislava a Art Hotel Kaštieľ Tomášov si Vás dovoľujú pozvať na III. ročník stretnutia historických vozidiel pod názvom "Umenie a elegancia", ktoré sa uskutoční v nedeľu 10.9.2017 v areáli kaštieľa v Tomášove.

Opäť sme pripravili program pre milovníkov historických vozidiel na čerstvo pokosenom anglickom trávniku, tentoraz inšpirovaný zlatými šesťdesiatymi rokmi, ktoré vystihuje to známe talianske La Dolce Vita.

Šesťdesiate roky... Európa začína dýchať pohodou mieru. Povojnové automobily, ktoré stvorila núdza, miznú z  ciest. Automobilový priemysel zažívajú prudký technologický rozmach, Európania zrazu majú v peňaženkách priestor aj na radosti života. Motorista sa svojím autom chce nielen odviezť, ale aj potešiť a ukázať svetu, že zasa je niekým. A dizajnéri sa predbiehajú, aby jeho oku ulahodili. Taliansky dizajn ovláda automobilový svet a  automobil začína byť skutočným architektonickým prvkom našich miest. Do výroby automobilov vstupuje ozajstné technické umenie a nevídaná elegancia tvarov.

Budeme sa snažiť vniesť Vás do týchto úžasných rokov. Ladnými tvarmi vystavených automobilov, dobovými kostýmami účastníkov i tematickou módnou prehliadkou.

Program podujatia:

09:00 - 10:30 - príjazd a prezentácia účastníkov
11:00 - privítanie účastníkov
11:30 - 14:00 - sprievodné programy
14:00 - súťaž elegancie
17:00 - ukončenie akcie

Počas celého dňa budú v areáli stánky s občerstvením

Vstupné

Dospelý: 3€
Deti do 6 rokov: 1,50€
Parkovanie v areáli kaštieľa: 5€

Fotografie z predchádzajúceho ročnika môžete nájsť tu.

Umenie a elegancia
Fotografie z prvého ročníka
Fotografie z prvého ročníka
Fotografie z druhého ročníka
Fotografie z druhého ročníka