Kráľovský apartmán


Overenie dostupnosti izieb

Kliknutím na tlačidlo "Online rezervácia" budete presmerovaný na rezervačný systém hotela.

-->

75 m2

Baroque Suite

Max hostí: 2

1 spálňa

1 manželská posteľ

Popis

Zachované pôvodné nástenné barokové maľby vytvárajú jedinečnú historickú kulisu barokového apartmánu, v ktorom sa zastavil čas a prítomnosť splýva s romantickou minulosťou – taký je náš kráľovský apartmán.

Salón s iluzívne namaľovanými pôvodnými portrétnymi medailónmi z 18. storočia pripomínajú najslávnejšie obdobie kaštieľa. Súčasťou apartmánu je i rozkošný salónik s pôvodnými barokovými maľbami pokrývajúcimi steny kvetinovými girlandami. Zvlášť navrhnutý zrkadlový nábytok poskytuje nebývalý komfort s „barokovou dušou“ a robí apartmán magicky príťažlivým aj vďaka neskorému popoludňajšiemu slnku. Poskytuje i tým najnáročnejším klientom luxus a príjemný zážitok.

Kráľovský apartmán je vhodný najmä na svadobné dni, kde salónik je ideálne miesto na prípravu nevesty, za pomoci maskérky a kaderníčky s družičkami, či prípravu ženícha. Populárny je aj na svadobné fotenia.

Kráľovský apartmán je jedna z dvoch izieb, v ktorej sa nachádajú pôvodné maľby. Druhá je izba Alžbeta, ktorá sa tiež nachádza na prvom poschodí.

Chladnička

Fén

Klimatizácia

LCD televízor

Papuče

Parkovacie miesto

Pracovný stôl

Sprchový kút

Toaletné potreby

Trezor

Výhľad do parku

WiFi internet