fbpx
Hotel je aktuálne v režime OTP. Farba covid Automatu je Oranžová. Čo to znamená?

Ponúkame Vám zabezpečenie cateringu v našich ale aj externých priestoroch v Bratislave a okolí.

Catering

Náš servis zahŕňa gastronomický pôžitok rôznorodých jedál, catering, spojený s vhodne vybranými nápojmi v našich hotelových priestoroch, ale aj v priestoroch externých, pod vedením šéfkuchára Rastislava Mikloviča a jeho tímu skúsených a dlhoročnou praxou osvedčených kolegov, ktorý pre Vás pripravia firemné alebo súkromné akcie na mieru. Dbáme na prvotriednu kvalitu surovín ako aj špičkový servis. Poskytneme Vám celú paletu služieb potrebných na prípravu Vašej akcie – poradenstvo od našich profesionálnych event manažérov s dlhoročnými skúsenosťami, organizačné a technické zabezpečenie akcie, so všetkým čo k tomu patrí.
Neváhajte nás kontaktovať na eventy@hotelkastiel.sk, pre dohodnutie termínu konzultácie, alebo vypracovanie cenovej ponuky do 24 hodín!

Vieme Vám zabezpečiť jedlo, nápoje, inventár a obsluhu podľa Vašich predstáv na Vašu svadbu, recepciu, ples, stužkovú, firemnú akcii, biznis obed, coffee break, koktail párty alebo gril párty pri letnom bazéne.

Pozrite si ukážku našich jedál na YouTube kanáli – ukážka sviežeho a ľahkého letného menu alebo sýtejšie zimné menu Reštaurácie REGNUM.
Nezabudnite odoberať náš YouTube kanál, aby ste nepremeškali najnovšie videá, aj z kuchyne reštaurácie.