fbpx

Príjemný deň s Vašimi kolegami a ich rodinami

Family Day

Ak máte záujem o podporenie firemnej kultúry a zorganizovanie rodinného dňa pre Vašich zamestnancov, máme pre Vás vhodné riešenie ako sa zamestnancom odvďačiť za dobre vykonanú prácu, posilniť kolektív a získať si jeho sympatie, Art Hotel Kaštieľ je pripravený vyčariť pre Vás a rodinných príslušníkov Vašich zamestnancov nezabudnuteľné chvíle vďačnosti.

Máme pre Vás pripravené zábavné, pohodové celodenné „rodinné dni“, s množstvom prekvapení vytvorených podľa želaní a  predstáv. Splníme nielen Vaše očakávania ale i očakávania Vašich detí.

Art Hotel Kaštieľ disponuje atraktívnym prostredím historického parku s romantickými zákutiami stvorenými pre „rodinný“ piknik, rozsiahlymi zelenými plochami so starostlivo upravovaným trávnikom pre kolektívne hry, letným bazénom, letným amfiteátrom, danielou oborou a zábavnými parkovými atrakciami poskytujúcimi rozptýlenie. Ponúkame Vám kompletný servis Vášho Family Day:

● príprava a tlač pozvánok
● uvítacie darčeky pre deti
● kompletný catering – bufetové stoly v stane na nádvorí, bar & grill pri bazéne
● program počas celého dňa
● zabezpečenie účinkujúcich
● hudba a ozvučenie priestoru
● atrakcie pre deti aj dospelých – FootGolf, Adventure Golf, vozenie sa na koňoch, bazén, vzdušný balón, historický šerm, lukostrelba, kolektívne hry, nafukovací hrad, kolotoče a veľa ďalších

Počet účastníkov Family day je takmer neobmedzený, dokážeme pripraviť nezabudnuteľný program až pre 3 000 hostí.