fbpx

Luxusné barokové a Art Decové izby a apartmány

Ubytovanie

Unikátna kombinácia dizajnového interiéru, vysokého pohodlia a funkčnosti splní všetky očakávania aj najnáročnejších klientov. Zatiaľ čo štýlové art decové apartmány a izby pripomínajú svojim vzhľadom buržoázny prepych kaštieľa z tridsiatych rokov 20. storočia, barokové apartmány a izby s pôvodnými barokovými nástennými maľbami honosného “piana nobile” nostalgicky evokujú šľachtický komfort z 18. storočia.

Art Hotel Kaštieľ ponúka svojím hosťom 20 izieb s celkovo 41 pevnými lôžkami, ktoré je možné na požiadanie doplniť prístelkami. Každá izba má svoj štýl a je vybavená s maximálnym dôrazom na detail. Všetky izby majú jedno spoločné – za ich oknami sa rozprestiera krása anglického parku, ktorá sa končí na nekonečne rovnom horizonte podunajskej nížiny. Vysoký strop bude apelovať na tých, ktorí si želajú stráviť noc v skutočnom kaštieli.

Raňajky v Reštaurácii Regnum

WiFi zadarmo

Parkovanie v cene

❗️ V cene izby nie je zahrnutý vstup na letný bazén. Jeho cena je 20€/osoba/deň ❗️

Det do 3 rokov (vrátane) majú vstup zadarmo, bez nároku na lehátko.

 

Ďalšie službyCena
Detská postieľka (pre deti do 3 rokov vrátane)Zadarmo
Prístelka (od 4 do 6 rokov vrátane, s raňajkami)20 EUR
Prístelka (od 7 rokov vrátane, s raňajkami)40 EUR
Poplatok za psa (do 10 kg)40 EUR
Miestna daň2 EUR / 1 osoba / noc

 

Telefonické rezervácie ubytovania nie sú možné, prosíme ctených hostí o využitie rezervačného online systému na našom webe. Dostupnosť izieb je aktualizovaná 24/7.