fbpx

Denne otvorená reštaurácia pre hotelových hostí aj verejnosť

Reštaurácia REGNUM

Ponúkame Vám zážitok vo forme jedinečného jedálneho lístku panónskej kuchyne, ktorý je pripravený z najlepších monarchistických špecialít slovenskej, maďarskej, rakúskej a českej kuchyne. Nechýbajú ani špičkové biele a červené vína, predovšetkým slovenskej produkcie, a dezerty aristokratickej chute!

Barokové klenby v jedinečnej reštaurácií REGNUM dotvárajú ideálnu atmosféru tomuto kráľovstvu chutí. Panónska kuchyňa pozostávajúca z uznávaných a chutných slovenských, českých, rakúskych, maďarských a talianskych kulinárskych špecialít, je jedinečným chuťovým i estetickým zážitkom. V elegantnej atmosfére dávnych storočí a súčasnosti čakajú na vyznávačov dobrého jedla pokrmy monarchistickej kuchyne – atraktívne sezónne jedlá z rýb, diviny, zeleniny a tekvice, ktorá preslávila tunajšiu barokovú záhradu ako jedna z najväčších atraktivít kaštieľa.

Reštaurácia Regnum patrí medzi TOP 3 hotelové reštaurácie na Slovensku a v roku 2019 bola ocenená 2. miestom podľa známeho reštauračného sprievodcu Gurmán na Slovensku.

Otváracie hodiny

Nedeľa - štvrtok: 11:30 – 20:00

Piatok, sobota: 11:30 – 21:00