fbpx
Hotel je aktuálne v režime OP. Farba covid Automatu je Bordová. Čo to znamená?

Denne otvorená reštaurácia pre hotelových hostí aj verejnosť

Reštaurácia REGNUM

Ponúkame Vám zážitok vo forme jedinečného jedálneho lístku panónskej kuchyne, ktorý je pripravený z najlepších monarchistických špecialít slovenskej, maďarskej, rakúskej a českej kuchyne. Nechýbajú ani špičkové biele a červené vína, predovšetkým slovenskej produkcie, a dezerty aristokratickej chute!

Barokové klenby v jedinečnej reštaurácií REGNUM dotvárajú ideálnu atmosféru tomuto kráľovstvu chutí. Panónska kuchyňa pozostávajúca z uznávaných a chutných slovenských, českých, rakúskych, maďarských a talianskych kulinárskych špecialít, je jedinečným chuťovým i estetickým zážitkom. V elegantnej atmosfére dávnych storočí a súčasnosti čakajú na vyznávačov dobrého jedla pokrmy monarchistickej kuchyne – atraktívne sezónne jedlá z rýb, diviny, zeleniny a tekvice, ktorá preslávila tunajšiu barokovú záhradu ako jedna z najväčších atraktivít kaštieľa.

Reštaurácia Regnum patrí medzi TOP 3 hotelové reštaurácie na Slovensku a v roku 2019 bola ocenená 2. miestom podľa známeho reštauračného sprievodcu Gurmán na Slovensku.

Otváracie hodiny

Nedeľa - štvrtok: 11:30 – 20:00

Piatok, sobota: 11:30 – 22:00