fbpx

Obdarujte svojich blízkych jedinečným zážitkom

Darček pre každého

Nemusíte zbytočne chodiť po obchodoch a hľadať darčeky, ktoré nakoniec ostanú zabudnuté. Podarujte svojim blízkym zážitok vo forme poukážky na kráľovské služby v Art Hoteli Kaštieľ – darček, na ktorý nezabudnú.

Môžete si vybrať z:
Voucher na reštauráciu

Voucher do reštaurácie

Podarujte gastronomický zážitok vo forme poukážky do reštaurácie Regnum. Delikatesy v podaní šefkuchára Rastislava Mikloviča potešia každého milovníka jedla.

Stačí si vybrať hodnotu poukážky a my Vám s radosťou vystavíme voucher na najlepšie pokrmy, aké ste kedy Vy alebo Vaši blízki ochutnali.

Minimálna suma poukážky do reštaurácie Regnum je 50€.

Voucher do wellness

Nie je lepší darček pre milovníkov relaxu ako voucher na privátne wellness v kaštieli s fľašou prosecca a misou čerstvého krájaného ovocia.

Darujte oddych, darujte zážitok v krásnom prostredí kaštieľa, darujte ničím nerušený relax v privátnom wellness pre Vašich najbližších.

Wellness voucher
Voucher na pobytový balíček

Voucher na pobytový balíček

Voucherom na pobytový balíček podarujete svojim blízkym dokonalý oddych a zároveň ničím a nikým nerušený relax v príjemnom historickom prostredí Art Hotela Kaštieľ. Vybrať si môžete z našej ponuky pobytových balíčkov alebo Vám pripravíme voucher na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek.

Voucher na ubytovanie v kaštieli

Podarujte jednu, dve, tri alebo viac nocí, na ktoré Vaši známi nikdy nezabudnú. Nechajte na nich výber izby podľa svojho “umeleckého gusta” a doprajte im historický zážitok. Každá naša izba je iná, s iným príbehom a obrazom a preto môžete u nás stráviť aj viacero pobytov a zažiť iný zážitok, práve vďaka jedinečnej architektúre.

Darčeky

Všetky vouchery Vám vieme zaslať elektronicky (na e-mail) s unikátnym kódom vouchru, alebo poštou v peknom darčekovom balení – v kaštieľnej obálke.

Voucher na mieru

V prípade, že by ste si priali voucher s inými službami, alebo vytvorili pre Vašich známych kompletný balík služieb, neváhajte nás kontaktovať buď na recepcia@hotelkastiel.sk alebo vyplnením formuláru. Radi Vám poradíme a vypracujeme ten pravý darček pre Vašich blízkych.

  Objednajte si

  Váš darčekový voucher

  Celé meno *
  Telefónne číslo*
  E-mail *
  Platnosť vouchru do *
  Vybraný voucher, doplňujúce informácie*