fbpx

Ponúkame Vám široké možnosti priestorov a služieb spojených s firemnými akciami.

Firemná prezentácia

Luxus pre luxus – Vaša firemná prezentácia. Tak by sa dala nazvať ponuka pre predstavenie originálnych produktov v štýlových priestoroch Art Hotela Kaštieľa. Ponuka jeho možností je široká a priestorovo i štýlovo rozmanitá. Sme schopní vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám našich klientov.

V elegantných interiéroch barokových kaštieľnych salónov dokážeme vytvoriť honosné prostredie dokonale harmonizujúce s predstavovanými produktmi v akejkoľvek obsahovej skladbe. Reprezentačné, barokovou noblesou poznačené priestory kaštieľa sú ideálne pre módne šou alebo pre „krst“ hudobných nahrávok spevákov a hudobných skupín. Pozrite si napríklad 3D prehliadku našej banketovej sály, ktorá bola zrekonštruovaná v lete 2020 – predstavuje historický luxus s modernou technikou, vhodná na prezentáciu dizajnových kúskov.

Nielen interiér kaštieľa je pripravený vyhovieť Vašim prezentačným nárokom. Ako originálne módne mólo môže poslúžiť i nádvorie kaštieľa, pompézna terasa i zrkadliaca sa belasá vodná hladina letného bazéna. Rozľahlá plocha zeleného trávnika romantického anglického parku dáva možnosti pre predstavenie nových modelov áut, ktoré dokonale ladia s priečelím kaštieľa a zvýrazňujú dokonalý dizajn áut. Zaujímavé využitie môžu klienti nájsť aj v prírodnom amfiteátri v parku, obklopenom stromami.

Pozrite si prezentáciu motorového vozidla Engler Supersquad of Engler Automotive.

Medzi našich pravidelných zákazníkov patria aj veľké slovenské a zahraničné spoločnosti

Referencie

Firemná prezentácia