fbpx

Ponúkame Vám balíčky za zvýhodnenú cenu

Pobytové balíčky

– Balíčky musia byť objednané min. 48 hodín pred nástupom na pobyt pre garantovanie miesta
– Počet balíčkov je obmedzený kvôli kapacite wellnessu a letného bazéna
– Pobytové balíčky odporúčame využiť od nedele do štvrtka, cez víkendy sa v hoteli konajú eventy a svadby, ktoré môžu narušiť Váš komfort

Pobytové balíčky

RESET NA 1 NOC

Potrebujete aspoň na chvíľu utiecť od starostí a zresetovať si hlavu v nádhernom prostredí prírody a kráľovskej atmosféry? V tom prípade bol tento balíček vytvorený priamo pre Vás.

V cene balíčka je:

 • Ubytovanie v Comfort izbe pre 2 osoby na 1 noc 
 • 1x raňajky pre 2 osoby
 • Piknikový kôš
 • 1x vstup do wellness pre 2 osoby na 2 hodiny
 • Late check-out do 12:00

Cena: 189 EUR

BEZSTAROSTNÉ LETO

Tento balíček zabezpečí, že sa 3 dni nebudete musieť starať vôbec o nič – my sa postaráme o Vás.  V cene máte tie najobľúbenejšie aktivity v našom Kaštieli.

V cene balíčka je:

 • Ubytovanie v Comfort izbe pre 2 osoby na 2 noci
 • Polpenzia:
 • 1x celodenný vstup pre 2 osoby k letnému bazénu (počas druhého dňa pobytu), v cene vstupov je zahrnutý aj welcome drink, pitný režim v podobe džbánov s vodou a neobmedzená konzumácia kávy v bazénovom bare (nápoje je možné čerpať výlučne pri bazéne)
 • Neobmedzený počet hier footgolfu a minigolfu v areáli kaštieľa
 • Late check-out do 11:00

Cena: 376 EUR

Pobytové balíčky

V prípade, že by ste si priali predĺžiť niektorý z balíčkov o ďalšiu noc, platí sa cenníková cena vybranej izby. V prípade využitia možnosti pobytu na 2 noci ponúkame príležitosť využiť na tieto pobytové balíčky rekreačný poukaz.

Cena za ubytovací balík je vrátane DPH. Miestna daň (2€/osoba/noc) nie je zahrnutá v cene balíčkov a dopláca sa pri vyúčtovaní na konci pobytu.

Ak sa rozhodnete využiť niektorý z našich balíčkov počas víkendu, radi by sme Vás upozornili, že kaštieľ môže byť rušnejší ako počas týždňa a to z dôvodu konania akcií a svadieb. Ak by ste sa radi informovali o obsadenosti, resp. komforte v daný deň, naša recepcia je Vám k dispozícii na tel. čísle +421 2 209 093 00 alebo na recepcia@hotelkastiel.sk.

Nevyužitý kredit z reštaurácie nevraciame a nepreplácame. V cene pobytových balíčkov nie je zahrnutý vstup na letný bazén (ak tak, samozrejme, nie je uvedené).

Check-in: od 14:00, Check-out: do 10:00

Raňajky: 8:00 – 10:00

  Objednajte si

  Váš darčekový voucher

  Celé meno *
  Telefónne číslo*
  E-mail *
  Platnosť vouchru do *
  Vybraný voucher, doplňujúce informácie*