fbpx

Ponúkame Vám balíčky za zvýhodnenú cenu

Pobytové balíčky

Sezónne balíčky

1+1 noc

1 + 1 noc v rozprávkovom kaštieli

Špeciálny pobytový balík, aký sme tu ešte nemali! Zarezervujte si u nás Comfort izbu počas mesiaca Október na jednu noc a druhú máte od nás ako darček. Takto si budete môcť užiť kráľovské prostredie a služby o deň dlhšie. Ponuka platí aj počas pracovného týždňa aj víkendu.

V cene balíčka je:

Cena: 129 EUR

Jeseň v kaštieli

Zažite všetky farby jesene v rozľahlom parku v kaštieli, zrelaxujte v kaštieľnom wellness, oddýchnite si v štýlovej izbe v historickom barokovom kaštieli a využite možnosť late check-outu. Čarovné rozprávkové prostredie Vám vyčarí ideálnu romantickú atmosféru na dokonalý oddych.

V cene balíčka je:

Cena: 139 EUR

Jeseň v kaštieli

Klasické balíčky

Pobytový balíček Objavuj

Pobyt Objavuj

Okolie Tomášova ponúka množstvo krásnych destinácii na výlet na bicykli, kolobežke, či autom. Zoberte blízku osobu so sebou a objavte spolu klenoty okolia Bratislavy. Radi Vám v prípade dostupnosti zabezpečíme rezerváciu E-bicykla alebo E-kolobežky s jedným z našich partnerov. Ak si radšej aktívnejšie zašportujete, Vaše bicykle sú u nás vítané. S našou mapkou najzaujímavejších miest v okolí Tomášova bude objavovanie ľahšie.

V cene balíčka je:

Cena: 278 EUR

Pobyt Rodina

Rodinná dovolenka v Art Hoteli v Tomášove! Ukážte svojim najmenším nádherné okolie Tomášova, ktoré ponúka množstvo miest na rodinný výlet.

Okrem toho môžete využiť anglický park na rodinnú hru FootGolfu alebo adventure minigolfu.

V cene balíčka je:

Cena: 239 EUR

Pobytový balíček Rodina

 

V prípade, že by ste si priali predĺžiť jednodňový pobyt na dve noci, ponúkame Vám zľavu na ubytovanie 10 EUR / noc. V prípade využitia možnosti pobytu na 2 noci ponúkame príležitosť využiť na tieto pobytové balíčky rekreačný poukaz.

Cena za ubytovací balík je konečná vrátane DPH a miestnych poplatkov.

Ak sa rozhodnete využiť niektorý z našich balíčkov počas víkendu, radi by sme Vás upozornili, že kaštieľ môže byť rušnejší ako počas týždňa a to z dôvodu konania akcií a svadieb. Ak by ste sa radi informovali o obsadenosti, resp. komforte v daný deň, naša recepcia je Vám k dispozícii na tel. čísle +421 2 209 093 00 alebo na recepcia@hotelkastiel.sk.

Nevyužitý kredit z reštaurácie nevraciame a nepreplácame. V cene pobytových balíčkov nie je zahrnutý vstup na letný bazén.

Check-in: od 14:00, Check-out: do 10:00

Raňajky: 8:00 – 10:00

Objednajte si

Váš darčekový voucher

Celé meno *
Telefónne číslo*
E-mail *
Platnosť vouchru do *
Vybraný voucher, doplňujúce informácie*
Jedlo na izbu