fbpx

Ponúkame Vám balíčky za zvýhodnenú cenu

Pobytové balíčky

Pobytový balíček Objavuj

Pobyt Objavuj

Okolie Tomášova ponúka množstvo krásnych destinácii na výlet na bicykli, kolobežke, či autom. Zoberte blízku osobu so sebou a objavte spolu klenoty okolia Bratislavy. Radi Vám v prípade dostupnosti zabezpečíme rezerváciu E-bicykla alebo E-kolobežky s jedným z našich partnerov. Ak si radšej aktívnejšie zašportujete, Vaše bicykle sú u nás vítané. S našou mapkou najzaujímavejších miest v okolí Tomášova bude objavovanie ľahšie.

V cene balíčka je:

Cena: 278 EUR

Pobyt Rodina

Rodinná dovolenka v Art Hoteli v Tomášove! Ukážte svojim najmenším nádherné okolie Tomášova, ktoré ponúka množstvo miest na rodinný výlet.

Okrem toho môžete využiť anglický park na rodinnú hru FootGolfu alebo adventure minigolfu.

V cene balíčka je:

Cena: 239 EUR

Pobytový balíček Rodina

 

V prípade, že by ste si priali predĺžiť jednodňový pobyt na dve noci, ponúkame Vám zľavu na ubytovanie 10 EUR / noc. V prípade využitia možnosti pobytu na 2 noci ponúkame príležitosť využiť na tieto pobytové balíčky rekreačný poukaz.

Cena za ubytovací balík je konečná vrátane DPH a miestnych poplatkov.

Ak sa rozhodnete využiť niektorý z našich balíčkov počas víkendu, radi by sme Vás upozornili, že kaštieľ môže byť rušnejší ako počas týždňa a to z dôvodu konania akcií a svadieb. Ak by ste sa radi informovali o obsadenosti, resp. komforte v daný deň, naša recepcia je Vám k dispozícii na tel. čísle +421 2 209 093 00 alebo na recepcia@hotelkastiel.sk.

Nevyužitý kredit z reštaurácie nevraciame a nepreplácame. V cene pobytových balíčkov nie je zahrnutý vstup na letný bazén.

Check-in: od 14:00, Check-out: do 10:00

Raňajky: 8:00 – 10:00

  Objednajte si

  Váš darčekový voucher

  Celé meno *
  Telefónne číslo*
  E-mail *
  Platnosť vouchru do *
  Vybraný voucher, doplňujúce informácie*