Konferencie

Využite široké možnosti usporiadania firemných a privátnych akcii v luxusných priestoroch hotela. Ponúkame Vám rôzne možnosti konfigurácií jednotlivých miestností a služieb spojenych s akciami.

Všetky konferenčné miestnosti sú klimatizované. Samozrejmosťou je bezdrôtové pripojenie na internet v celom hoteli a kvalitné audiovizuálne vybavenie.

V cene prenájmu Vám ponúkame:
Projektor
Projekčné plátno
Mixážny pult
Reproduktory
Káblový mikrofón
Bezdrôtový mikrofón
Flipchart
WiFi internet
Prenosný parket
Parkovacie miesta

 

Ďalej pre Vás vieme zabezpečiť:
Občerstvenie počas celého dňa
Chutné jedlá z našej kuchyne
Degustácie s odborníkmi
Výzdobu a dekoráciu priestorov
Program pre deti
Masáže a wellness
Dopravu mikrobusom
Ďalšie ubytovanie v okolí

 

Art Kongresová sála

Moderná, viacúčelová sála priamo prepojená s historickou budovou, vybavená najmodernejšou technikou, optimálne spĺňa nároky rokovacej miestnosti v rozlohe 200m2. Vďaka svojmu architektonickému riešeniu umožňuje usporiadanie rôznych školení, seminárov, workshopov, kongresov, obchodných stretnutí a rôznych typov firemných podujatí ako aj usporiadanie rodinných akcií. Je vybavená špičkovou audiovizuálnou technikou vrátane projektora, projekčného plátna a ozvučenia, ktorá spĺňa požiadavky aj najnáročnejšieho klienta.

Jesenákova sála

Najhonosnejší priestor kaštieľa, v ktorom sa snúbi luxus dneška so starobylým štýlom a poskytuje optimálny komfort pre usporiadanie rôznych školení, seminárov, workshopov, kongresov, obchodných stretnutí a rôznych typov firemných podujatí ako aj usporiadanie rodinných akcií, menších svadieb a rôznych kultúrnych podujatí, ktorý zanechá v klientoch nezabudnuteľný zážitok. Priamy východ na severnú a južnú terasu poskytuje kontakt s prírodou a nádherné pohľady do rozľahlého anglického parku. Priame prepojenie s Dražkovičovým a Strasserovým salónom poskytne klientom variabilitu riešení. Vďaka variabilnosti týchto priestorov vznikne členitý priestor s centrálnou sálou v celkovej využiteľnej ploche 185 m2.

Strasserov salón

Takmer komorné prostredie do 35 osôb. So svojim špeciálne navrhnutým slohovým zariadením sa radí k zachovaným barokovým interiérom. Svojou rozlohou 32m2 je ideálny na privátne stretnutia a rokovania.

Draškóczyho salón

Jeho originálne zariadenie navrhnuté v duchu baroka evokuje šľachtický luxus. Svojim technickým vybavením a variabilným zariadením sa dokáže optimálne prispôsobiť kapacitným požiadavkám a charakteru podujatia. Prepojením na hlavnú Jesenákovú sálu poskytuje maximálny komfort. Svojou rozlohou 55 m2 je vhodný na menšie oslavy, školenia a porady.

Kapacita ponúkaných priestorov

  Poschodie Rozmery Rozloha Divadlo Škola U-sedenie Banket Párty
Kongresová sála -1 13 x 15 m 195 m2 300 osôb 100 osôb 60 osôb 160 osôb 200 osôb
Jesenáková sála 1 9 x 11 m 98 m2 90 osôb 60 osôb 40 osôb 70 osôb 70 osôb
Strasserov salón 1 6 x 5 m 32 m2 - - 8 osôb 10 osôb 10 osôb
Draškóczyho salón 1 11 x 5 m 55 m2 30 osôb 30 osôb 20 osôb 20 osôb 30 osôb
Reštaurácia Regum 0 18 x 5 m 85 m2 - - 20 osôb 30 osôb 40 osôb
Nádvorie so stanom 0 25 x 15 m 375 m2 300 osôb 200 osôb 100 osôb 200 osôb 300 osôb
Vináreň Sklep -1 10 x 5m 52 m2 - - - 20 osôb 20 osôb

 

Referencie

Medzi našich pravidelných zákazníkov patria aj veľké slovenské a zahraničné spoločnosti:

referencie

Kongresová sála
Kongresová sála
Rokovanie v Jeszenákovej sále
Kongresová sála