fbpx

Splav Tomášov – Jelka

Splavovanie Malého Dunaja je zážitok pre všetkých milovníkov adrenalínu. Tento splav je však vhodný aj pre rodiny s deťmi, alebo aj začiatočníkov. Počas splavovania si budete môcť užiť príjemný šum vody a krásne výhľady na okolitú prírodu. Trasa z Tomášova do Jelky je dlhá približne 25 kilometrov a potrvá približne 6 hodín splavovania.

Poskytovatelia splavov:
http://splavuj.sk/maly-dunaj/
https://www.vodackecentrum.sk/splav-maly-dunaj/

Kiteboarding a windsurfing Hamuliakovo

Ak je Vám kiteboarding alebo windsurfing blízky, Hamuliakovo si zamilujete. K dispozícii je zapožičanie si kitesurfov a windboardov, ale aj dvojdenné kurzy.

Poskytovatelia:
http://www.kite-surf.sk/kiteboarding-skola.htm

Golf

Black River Golf Bernolákovo

Navštívte najväčšie golfové stredisko na Slovensku s 55-tomi grínmi a strávte slnečný deň v neďalekom Bernolákove. Objekt ponúka 4 ihriská rôznych úrovní a preto je vhodný pre začiatočníkov, aj pokročilých.

http://www.golf.sk/

Sedin Golf Resort

Neďaleký Sedin Golf Resort ponúka až 18 jamiek, ktoré preveria Vaše golfové zručnosti. Golfové Ihrisko obklopené lužnými lesmi Malého Dunaja ponúka tri typy golfového ihriska v jednej osemnástke. Lesnatú časť strieda čiastočne linksová. Neoddeliteľnou súčasťou ihriska sú vodné plochy, ktoré budú sprevádzať hráčov na viacerých jamkách.

https://www.golfsedin.sk/ 

Slnečné jazerá Senec

Najnavštevovanejšie jazerá na Slovensku ponúkajú zábavu a aktivity od požičovní člnov a vodných bicyklov, tobogány a nachádzajú sa tam aj detské ihriská, volejbalové a tenisové kurty. Od Tomášova sú vzdialené iba 15 minút autom a preto sú ideálnou dennou destináciou pre páry aj rodiny.

http://www.slnecnejazera.eu/

Zážitkové lety v Bratislave

Ako naznačuje názov aktivity, na tento deň určite nezabudnete. Lety sú k dispozícii pre jednu až tri osoby v dĺžke od 20 až do 70 minút. Spoznajte neobjavené a pozrite sa na svet z iného pohľadu.

https://www.leteckezazitky.sk/produkt/zazitkovy-let-bratislava/

Zážitková jazda Teslou

Jazda autom práve dostala nový zmysel. Čistá elektrická energia, luxusný interiér a elegantný exteriér. Je to dáma na cestách. Prevezte sa Teslou a užite si pocit ľahkosti, ticha a pokoja.

http://www.drivetesla.sk/

E-kolobežky a E-bicykle

Objavujte okolie Tomášova na E-kolobežkách a E-bicykloch. Lokality na objavovanie sú na všetky strany – Bratislava, Malinovo, Jelka, Hubice a ďalšie. Vďaka elektrickej sile kolobežiek a bicyklov sú výlety jednoduchšie, radi Vám odporučíme zaujímavé miesta v okolí.

Požičovňa: Najsport, E-bike Expert