fbpx

Aktivity

Aktivity pre všetky vekové kategórie

Aktivity

Aktivity v okolí – športové, odychové, relaxačné, spoznávacie, vhodné pre rodinu a iné. Nechajte si poradiť od našej recepcie pre aktivity vhodné počas jednotlivých ročných období – poradíme Vám ohľadom otváracích hodín aj cenníkov.
Aktivity

Wellness & Spa

Oddýchnite si v príjemnej atmosfére hotelového wellness. K dispozícii je pre Vás vírivka, parná sauna a suchá sauna.

FootGolf

FootGolf

V parku pri kaštieli sa nachádza 9 jamkové FootGolfové ihrisko, ktoré patrí k jedným z prvých ihrísk pre tento šport na Slovensku.

Aktivity

Adventure golf

V parku pri kaštieli sa nachádza 18 jamkové ihrisko Adventure golfu. Ide o kombináciu veľkosti minigolfu a prírodných prekážok známych z golfu, ako napríklad terénne nerovnosti. Vhodné pre rodiny, ale aj počas teambuildingov a firemných akcií.

Bazén pri kaštieli

Letný bazén

Hosťom Art Hotela Kaštiel aj verejnosti je počas letnej sezóny prístupný vyhrievaný bazén v parku pri kaštieli. K dispozícii je denný vstup zahrnutý v balíku Resort Activity.

Záhradný šach

Park s atrakciami

Zahrajte si záhradný šach, porazte svojich blízkych, alebo vyskúšajte tradičné ruské kolky v najstaršom anglickom parku na území Slovenska so vzácnymi drevinami. Okolo parku je okruh dlhý 1,3 km, vhodný aj pre kočíky, bicykle alebo invalidné vozíky.

Aktivity

Historická prehliadka

Zaujímavosti z histórie kaštieľa, ale aj legendy, sa môžete dozvedieť na jednej z prehliadok priestorov kaštieľa aj s odborným historickým výkladom, ktorý Vám zabezpečíme na požiadavku vopred. Pokiaľ si nestihnete prehliadku zarezervovať, naša recepcia Vás rada priestormi kaštieľa prevedie. Historické prehliadky organizujeme párkrát do roka počas verejnéch udalostí (napríklad Víkend otvorených parkov a záhrad alebo počas Adventného koncertu) – otvorené pre verejnosť. Sledujte náš Facebook, kde tieto prehliadky oznamujeme.