Reštaurácia Regnum

Jedinečný jedálny lístok panónskej kuchyne je pripravený z najlepších monarchistických špecialít slovenskej, maďarskej, rakúskej a českej kuchyne. Špičkové biele a červené vína predovšetkým slovenskej produkcie a dezert aristokratickej chute!

Reštaurácia REGNUM

Štýlová reštaurácia REGNUM (kráľovstvo) pod barokovými klenbami a vynikajúca panónska kuchyňa pozostávajúca z uznávaných a chutných slovenských, českých, rakúskych, maďarských a talianskych kulinárskych špecialít, je jedinečným chuťovým i estetickým zážitkom. V elegantnej atmosfére dávnych storočí a súčasnosti čakajú na vyznávačov dobrého jedla pokrmy monarchistickej kuchyne - atraktívne sezónne jedlá z rýb, diviny, zeleniny a tekvice, ktorá preslávila tunajšiu barokovú záhradu ako jedna z najväčších atraktivít kaštieľa.

Naše aktuálne kompletné menu si môžete pozrieť tu.

Otváracie hodiny reštaurácie:

Nedeľa až štvrtok: 11:00 - 20:00
Piatok, sobota: 11:00 - 21:00
 

Letná Terasa (Čestné nádvorie)

V jedinečnom prostredí slnkom zaliateho Čestného nádvoria otvoreného do zelene historického parku, v kulise vytvorenej architektúrou kaštieľa, môžete vychutnať gurmánske špeciality kaštieľnej kuchyne, pri šálke opojne voňajúcej kávy stráviť siestu a pod hviezdnym nebom oddať sa poháriku značkového moku.

Lobby Bar SIESTA

Útulný, štýlovo zariadený priestor lobby baru poskytuje optimálnu pohodu pre priateľské stretnutia a zastavenie sa na kus reči.

Vináreň SKLEP

Staré klenuté tehlové pivnice aj dnes, rovnako ako v minulosti, sú prevoňané buketom vynikajúcich značkových slovenských a zahraničných vín. V magickej atmosfére stáročných pivníc na vás čaká nezabudnuteľný zážitok – šarmantné chute a ročníky, ktorým sa nedá odolať.

Priestory Reštaurácie Regnum
Terasa